تبلیغات
Shinee SS501 2PM SU-JU

همه اپ های امروز از شاینینگ شاینی

جمعه 25 فروردین 1391 10:40 ب.ظ

نویسنده : onew
Unlimited Free Image and File Hosting at MediaFire

در برنامه "Lee Sora's Second proposal" از شبکه KBS Joy  که شاینی اخیرا در اون حضور پیدا کرده بود ، جونگ هیون گفت : با اینکه ما سرمون خیلی شلوغه ولی برای اینکه از پوستم مراقبت کنم باید صورتمو خیلی تمیز بشورم . برای معرفی این آلبوم اولین بارم بود که باید از آرایش غلیظ و دودی استفاده میکردم و وقتی آرایشو از صورتم برداشتم و تو آیینه نگاه کردم خیلی آشفته شدم . با این حرفش باعث شد حاضران همه بخندن .

کیبوم هم در ادامه گفت : وقتی تازه شروع به کار کرده بودیم من اینقدر از خط چشم استفاده نمیکردم . اگرچه وقتی خط چشم میکشیدم فهمیدم که چه چشمای بزرگی دارم . وقتیم که آرایشمو پاک کردم خیلی ساده به نظر میومدم .

در این برنامه شاینی با قدرت و با صداهای محشرشون حاضر شدن و وقتی آهنگ Stranger رو به عنوان یه band جرا کردن  نه به عنوان یه گروه رقص و آواز ، باعث شد به این آهنگ سبک تازه ای ببخشن .

البته قیافه های بدون آرایششونم خیلی خوشگله ، اینا فقط میخوان سوژه واسه خنده درست کنن واگرنه این شکست نفسی ها به جونگ کی نیومده 
من با این که اینو از وب شاینینگ شاینی برداشتم ولی حرف منم هست
تذکر : لطفا از این به بعد دیگه تو این وب به هیچ نویسنده و گروه و کمپانی توهین نشه .

 

کیبوم و سه نفر از اعضای گروه EXO-K

Unlimited Free Image and File Hosting at MediaFire

گروه EXO-K هم بالاخره روز یکشنبه اولین اجراشون رو تو اینکیگایو داشتن . من تا حالا ندیده بودم که گروهای اس ام با هم آلبوم بدن و تو موزیک شو ها شرکت کنن اما ایندفعه شاینی و EXO-K با هم دارن رقابت میکنن !!

کیبوم تو me2day خودش یه عکس از خودش و سه نفر از اعضای EXO-K گذاشت و گفت : سورپرایز ! من و دوستام از گروه EXO-K . به نظرتون منم یکی از اعضای گروهم ، نه ؟

Unlimited Free Image and File Hosting at MediaFireاز راست به چپ : کیبوم،چان یول،سوهو،D.O دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 26 فروردین 1391 10:46 ق.ظ