تبلیغات
Shinee SS501 2PM SU-JU

چرا عکسای شاینی این بار بدو بلوزن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شنبه 19 فروردین 1391 11:56 ب.ظ

نویسنده : onew

چرا عکسهای شاینی برای concept photos همه بدون بلوز هستن؟؟؟؟؟؟

حتما این سوال برای شما هم پیش اومده که چرا concept photo های شاینی برای آلبوم جدیدشون همه نیم تنشون بدون لباسه ولی روز 23 مارچ که شاینی تو برنامه رادیویی کانال SBS یعنی Boom's Young Street شرکت کرده بودن در آغاز برنامه گفتن : همه ی اعضا از این کار راضی بودن و خیلی از این کار خوششون اومد .

IMG4UP

بعد مجری ازشون پرسید که کدوم عضو گروه بیشتر از همه از این کار رضایت داشت ؟ مینهو جواب داد : جونگهیون کلی رو هیکلش کار کرده بود و بنابراین بعد از عکسبرداری از هممون خوشحالتر بود !

بعد مجری دوباره پرسید : تو عکساتون دست کاری هم شده تا هیکلتون بهتر به نظر بیاد ؟ ولی همه گفتن : مفهوم عکسا این بود که بخواد بیشتر خطوط و پیچ و خم بدن ما رو نشون بده و نه این که ما خوش هیکلیم یا نه ! البته ما هیکل خوبی داریم و حتما شما فکر میکنید داریم دروغ میگیم چون عکسا چیز دیگه ای رو نشون میدن ولی باید بگیم که تو عکسا خطوط روشن اضافه کردن تا ماهیچه هامون معلوم نباشه و تمرکز رو خطوط بدن باشه .

ولی جونگیهون ماهیچه زیاد داشت و ما مجبور شدیم بعضی از ماهیچه هاشو تو عکسا به طور کامل حذف کنیم !

مجری هم گفت که خیلی از عکسا خوشش اومده و ادامه داد : بعد از اینکه عکساتونو دیدم حتی رو هارد خارجی کامپیوترم ذخیرشون کردم ، اونقدر برام با ارزش بودن !

concept photo های شرلوک اونقدر خاص و متفاوت بودن که بحث های داغ زیادی سرش به راه افتاد . (الهی به خاطر سن کمشون همیشه کلی حرف پشت سرشونه)

متاسفم که یه روز این مطلبو دیر گذاشتم چون دیروز تمام مدت لپ تاپم دست بقیه بود تا یه بازی نصب کنن (همش تقصیر بابامه ، من که اهل بازی کامپیوتری نیستم ولی بابام با چهل و ... سال سن دست بردار نیست ، از منم سرحال تره)

اینم از متن آهنگ شرلوک . ترجمه انگلیسیش هم هست .

SHINee Sherlock (English & Romanized) Lyricsدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -